Adventures Dubai: Instagram fenomeni ‘Supercar blondie’ ile gerçek bir Formula 1 aracı sürdük

0

Maceraperest gazeteci Evan Bourke, bu hafta ‘supercarblondie’ Instagram fenomeni ile gerçek bir Dubai pistinde gerçek bir Formula 1 arabasını sürdü. Dubai Autodrome pisti, dünyada bir Formula 1 arabasını test edebileceğiniz birkaç yerden biridir.

Maceraperest gazeteci Evan Bourke, bu hafta ‘supercarblondie’ Instagram fenomeni ile gerçek bir Dubai pistinde gerçek bir Formula 1 arabasını sürdü.

Dubai Autodrome pisti, dünyada bir Formula 1 arabasını test edebileceğiniz birkaç yerden biridir.

“Bu deneyim anlatılamaz, yaşanır”

Supercarblondie’nin Instagram’da 6 milyon takipçisi var ve spor arabalara olan ilgisiyle biliniyor. Ama o da ilk kez bu deneyimi yaşıyor.

İkili, Formula 1 arabalarının yeterince hızlı olduğunu ve çarpma tehlikesiyle karşı karşıya olduğunu iddia ediyor. Gazeteci Bourke, arabaya bindiğiniz anda çabuk alıştığınızı söylüyor.

“Bu deneyimi yaşayabileceğimi hiç hayal etmemiştim”

süper karbonhidrat: Vouv, az önce bir Formula 1 arabası sürdüm. Harikaydı.

Evan Bourk: Bu oldukça çılgıncaydı, değil mi?

süper karbonhidrat: Tanrım, neredeyse dönüyordum.

süper karbonhidrat: Bunun hayatımda yaşayabileceğim bir deneyim olduğunu düşünmemiştim. Ama yaptığım için minnettarım. Bu harika!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku