Ben Bu Cihana Sığmazam’da peş peşe vedalar! Seyirciler tepkili

0

ATV’lerdeki iddialı sahneleriyle sosyal medyada geniş yer bulan Ben Bu dizisi Cihana Sığmazam’da birbiri ardına farklılıklar yaşanıyor. Dizi ayrımlarına bir yenisi daha eklendi. Ben Bu Cihana Sığmazam’dan Kerem Kupacı da isim yorumlarıyla ses getirmeye ve alkış toplamaya devam ediyor.

28 Mart Salı akşamı yayınlanan Ben Bu Cihana Sığmazam bölümünde Kerem Kupacı, ‘um’ Karakter hastanede bıçaklı saldırıya uğradı. Bir süre boğuştuktan sonra saldırgan bıçağı saplar ve Ethem olay yerinde ölür. Cezayir Türkü’nün damadı ve Canan’ın kocasını oynayan Kerem Kupacı, Ben Bu Cihana Sığmazam’da çekilen ve son kez ekrana gelen ölüm sahnesi ile hikayesini tamamladı.

Bilindiği üzere ekranların sevilen ismi Kerem Kupacı, Hadi kırık çiçekler, elveda Rumeli, yaşam bilimleri, Ruhsar, hayal ve gerçek, fiyat, dikkat çocuk Var gibi yapımlarda rol almıştır.

YENİ SEZON OLACAK MI?

Öte yandan ATV’nin aldığı karara göre Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi önümüzdeki sezon devam edecek. Haziran ayında sezon finali yapacak olan Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi Eylül ayında yeniden ekranlarda olacak. Yeni sezonda daha çok vedalar olacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

seo paket casibom