Acun Ilıcalı ile Ogeday arasında merak uyandıran diyalog! Ogeday bu açıklamanın ardından yönetim kurulundan ayrılmak istedi

Survivor All Star'da ilk günden itibaren hırsları ve mücadelesiyle adından söz ettiren Ogeday, fragmanda Acun Ilıcalı tarafından sert bir şekilde eleştirildi. Ogeday'in diskalifiye edilip edilmeyeceği sorusu fragmanın ardından merak konusu oldu.

Ilıcalı, “İzleyicimiz bunun sebebini 2 gün sonra anlayacaktır” deyince Ogeday, “Bana ağır bir görev veriyorsunuz” diyerek dikkat çekti.

Acun Ilıcalı, hakkında ciddi suçlamalarda bulunduğu Ögeday'e “Benim gözümde bu sezonun en hayal kırıklığı yaratan günü” derken herkesi şoke etti.

Ogeday'in “Bu eleştirinin sert olduğunu düşünüyorum” demesi üzerine Acun Ilıcalı, “Söylediklerimin arkasındayım” yanıtını verdi.

gfhgff

ÖGEDAY MECLİS'TEN AYRILMAK İSTEDİ AMA…

Bunun üzerine Ögeday meclisten ayrılmak istedi ve şöyle dedi: “Biraz temiz hava almak için dışarı çıkabilir miyim?” Aldığı cevaba şaşırdı.

hhh

Ilıcalı, “Zaten havanız yetecek, önemli değil, sadece dayanın ve dua edin.”

ekran penceresi
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Demet Şener'den gıda krizi sırasında inanılmaz sözler!  İbrahim Kutluay'ın kira geliri dikkat çektiDemet Şener'den gıda krizi sırasında inanılmaz sözler! İbrahim Kutluay'ın kira geliri dikkat çekti
Aşk dizisi gerçek miydi?  Birlikte yakalandıklarında...Aşk dizisi gerçek miydi? Birlikte yakalandıklarında…
Kaybedince Acun Medya'yı hedef aldı!Kaybedince Acun Medya'yı hedef aldı!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir