AK Parti'den CHP'ye geçti! Necati Özkan'ın Sancaktepe Belediyesi ile ilgili sözleri gündem oldu: “Jakuzi yaptılar”

Yerel seçimlerin ardından İstanbul'da birçok belediye AK Parti'den CHP'ye geçti. Sancaktepe de bu belediyeler arasında yer alıyor. Siyasal iletişim uzmanı Necati Özkan'ın Ruşen Çakır'ın Medyascope programına ilişkin sözleri gündem oldu.

Özkan, belediye binasına jakuzi yapıldığını söyledi.

Özkan, şunları kaydetti:

“BU NASIL OLABİLİR”

Şunu söyleyeyim, dün akşam Sancaktepe'nin yeni seçilen Belediye Başkanı Alper Yeğin'i tebrik etmek için Sancaktepe Belediyesi'ne gittim. Bir de başkanlık planı 6 bin metrekare, 6 bin olsaydı… Oda, oda, oda, dinlenme odası, jakuzi, yemek odası, mutfak, 200 metrekare, mutfak… Peki nasıl olabilir, nasıl bir kamu olabilir? sektör bu şekilde ele alınır mı?

“AK PARTİ VAN'DA KAYBETMEDİ”

Oradaki insanlar büyük bir yoksulluk içindeyken, çadırlara girip iftar almakta zorlanırken, bir siyasi akıl, bir siyasi yönetim bunu nasıl yapabilir? Adalet ve Kalkınma Partisi'nin bugün kaybetmesi boşuna değil.

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Özgür Özel'den Hatay çağrısı: Süre verdi açıkladı, yarın dediÖzgür Özel'den Hatay çağrısı: Süre verdi açıkladı, yarın dedi
İstanbul'daki İsrail protestosunda tutuklandılar!  Bakan Yerlikaya'nın açıklaması: İstanbul'daki İsrail protestosunda tutuklandılar! Bakan Yerlikaya'dan açıklama: “2 polis açığa alındı”
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Pakistan Cumhurbaşkanı ile görüştüCumhurbaşkanı Erdoğan, Pakistan Cumhurbaşkanı ile görüştü

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir