Ali Koç'un F.Bahçe'deki açıklamaları ortalığı karıştırdı! ''Gelecek sezon çok şey olacak, Türkiye Kupası'nda yer almayacağız'' F.Bahçe

F.Bahçe Başkanı Ali Koç, seçim öncesi Mersin'de sarı-lacivertli milletvekilleriyle bir araya geldi.

“GELECEK SEZON NE OLACAK, ÇOK OLACAK”

“Gelecek sezon ne olacak, çok şey olacak. Zaten çok şey olmaya başladı. 2 Nisan'da kongre çağrısı yapmamızın ardından 12 Süper Lig kulübü imza toplamaya başladı. Ardından onlarca kulüp imza topladı. İmzanın sembolik bir anlamı vardı. Hepsini toplasanız bile mevzuat 6 ay uzatabilir, insanlar kendi başlarına seçime gidebilsinler diye yaptık. 18. Birçok kulüp üzerinde baskı vardı, sözleşmelerini geri çekmek zorunda kaldılar. imzalar.

“BELEDİYE SEÇİMLERİNDE GÖRDÜNÜZ”

20467975eca54641b4100f08cc433de9

“Futbolun siyasete girince faydadan çok zarar getirdiğini insanlar görüyor. Defalarca dile getirdiğimiz konular artık sadece Fenerbahçe tarafından değil, Türkiye'de de kitlesel olarak kabul görmeye başladı. Biz de bu misyonumuzu yerine getireceğiz. Böcekleri ezeceğiz.”

“KUPA'DA OLMAYACAĞIZ”

“Gelecek sezon Türkiye Kupası'nda olmayacağız. Bütün sezon sadece 1 kırmızı kart gördüler. Avrupa'da 4 kırmızı kart gördüler, oynadıkları maç sayısı belli. Biz ise 5 kırmızı kart görüyoruz.” Kırmızı kartlar Trabzonspor maçında sarı kartın eşiğinde olan 9 oyuncuyla oynadık, “Tarihte ilk kez böyle bir şey görüyorum. 99 puan aldık. 102 puan alsaydık bunu yapacaklardı. Rakibin 103 puan almasına izin verdiler.”

Gerçek zamanlı puanlama
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Galatasaray kupayı kazandı!  RAMS Park'ta gökyüzü ve yeryüzü sarı ve kırmızıGalatasaray kupayı kazandı! RAMS Park'ta gökyüzü ve yeryüzü sarı ve kırmızı
Astrolog Meral Güven'e soruşturma!Astrolog Meral Güven'e soruşturma!
Ali Koç, Benzema ile ilk kez tanıştı, çok iyi anlaştılar!Ali Koç, Benzema ile ilk kez tanıştı, çok iyi anlaştılar!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir