Arda Güler'den şok itiraf! “İspanya La Liga takımı Türk futbolunda olanları duyunca benimle dalga geçiyor!”

Arda Güler, Candaş Tolga Işık'ın sunuculuğunu yaptığı Kafa Spor programında kendisine sorulan soruları yanıtladı.

TÜRK FUTBOLUNDA SON 6 AY

“Çok üzücü. Halkımız çok daha iyi şeyleri hak ediyor. Orada kötü şeyler olunca takımda benimle dalga geçiyorlar. Türkler mutlu olmayı hak ediyor. Başarıyla anılırsak ülkemiz için daha iyi olur.”

“ALI KOÇ'a karşı herhangi bir gerilemem yok”

FvRxJf3XgAAKeVj

F.Bahçe başkanına kırgınlığının olup olmadığı konusunda konuşan Arda, şunları söyledi; “Ali Koç'a karşı hiçbir kırgınlığım yok. İlk golü attığımda beni ilk arayanlardan biriydi. Sakatlandığımda hep konuşurduk. Annemin birkaç kez geçirdiği ameliyatta başkan bize çok yardımcı oldu. Yıllar önce Ali Koç bu yüzden ailemiz için özel bir isim.

“BABAM KOMİSYONU ALAMADI”

Arda-güler-ve-babası-fbahçe-real-madrid-23-milyon-euro-dan-büyük-kazandı-J8Kn

“Transferde babamın komisyon istemesi mümkün değil. Belki insanlar bu profesyonel süreçlerin nasıl işlediğini bilmiyorlar, öyle bir şey mümkün değil. Çevremizdeki herkes biliyor ki, onlar kadar bizim de F.Bahçe'ye kazandırmaya çalışıyoruz. Bu yüzden bu mümkün değil.”

“SOYUNMA SALONUNDA TÜRK KÜFÜRLERİ DUYDUM”

aa

“Avusturya maçı sonrası Alaba'yla tekrar yola çıktık. O da Avusturya'daydı. Türklerin yoğun olduğu bir mahallede büyümüştü ve aynı zamanda Galatasaray taraftarıydı. Zaman zaman benimle şakalaşıyordu: 'Sen'sin. Ben Fenerbahçeliyim, ben de Galatasaraylıyım.” “Rüdiger de Almanya'da olduğu için biraz Türkçe biliyor. Geldiğimde soyunma odasında Türk'ün küfür ettiğini duydum, Türk'ün küfür ettiğini herkes biliyor.”

“GOL KUTLAMANIZ NE ANLAMI?”

GMV9As0XAAARg6P

“Güvene dayalıdır. Her şeyin Allah'tan geldiğine inanıyorum.”

“KİMSEYE İSMİYLE ARAMIYORUM”

Ekran_1

“Kimseye ismiyle hitap edemiyorum. Onlara Luka diyemiyorum, onlara Toni diyemiyorum, kaç yaşındalar. Bunu ailemizden de gördük. Onlara saygısızlık ediyormuşum gibi hissediyorum. Ben onlara Kardeş Toni, Kardeş Modric deyin. Bu yüzden bana kardeşim demeye başladılar.”

Gerçek zamanlı puanlama

ARDA GÜLER-REAL MADRİD

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir