Eğer sana adada yaptığın tüm kirli şeyleri anlatmazsam…

Nagihan ile Yunus Emre arasındaki gerginlik yarışmanın ardından da yansıdı. Nagihan, Survivor'da kavgalarıyla tanınan Yunus Emre'yi hedef almaya devam ediyor.

Yunus Emre Nagihan'a “yalancı” deyince ortalık karıştı. Nagihan, “Bırakın karısını, karısından bile şüphe eden aciz bir varlık! Eşinin hamileliğinden bile şüphe ettiği gerçeğinden bahsedersem ve birçok konuyu konuşursam DNA'nın ortaya çıkamayacağını söylerim. Halkın içinde sessiz kalacağım! O benimle dans edemez, tatilde ağzımı açmama izin verme Güle güle!” dedi.

“GİT SENİ DÖVECEĞİM”

Yunus Emre, “Git kes şunu, döveceğim” diyerek herkesi suskun bıraktı. Ancak Nagihan tehdit ederek şunları söyledi: “Sonra gelen uyuşturucu bağımlısı köpek caminin duvarına işiyordu! Adada yaptığınız tüm pislikleri A'dan Z'ye size anlatmazsam”, Ben insan değilim, pis hırsız! Yaptığın şeyin yanına kalabileceğini mi sanıyorsun?”

12

EŞİ DE KAVGAYA MÜDAHALE ETTİ

Kavganın büyümesi üzerine Yunus Emre'nin eşi Beria Özden de devreye girdi. Özden “Karadere bir köşede beni unutma, günahını işlediğin bir kadını asla unutma. Allah büyüktür!!! İftira, senin de kızın var, yazıklar olsun sana, bu yaşa gelmişsin, bak onun etrafta dolaştığı şeyler, ben değil, benim niteliklerim benimle ilgilenecek, adını görmezden geldiğin için sana açılıyorum!!!!” dedi.

13

ekran penceresi
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Beren Saat lüks teknesinde eğlendiBeren Saat lüks teknesinde eğlendi
Denizden çıkarken poz verdi! Denizden çıkarken poz verdi! “Doğal güzellik”
Bülent Şakrak aşık oldu, yorumlar hızlı oldu! "O da Ceyda'ya böyle baktı"Bülent Şakrak aşık oldu, yorumlar hızlı oldu! “Ceyda'ya da böyle baktı”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir