F.Bahçe Başkanı Ali Koç'tan Mehmet Büyükekşi ve Dursun Özbek'e tepki

genişletmek

KAYNAKCnnturk.com

F.Bahçe Başkanı Ali Koç, Ülker Stadyumu'nda düzenlediği basın toplantısında, TFF seçimleri ve Mehmet Büyükekşi ile ilgili açıklamalarda bulundu.

İmza sürecine ilişkin konuşan Ali Koç, şunları söyledi: “İmza toplama süreci birdenbire başlamadı. Kendimizi savunmaktan da yorulduk. İhaleyi Riyad’da bize devrettiler. İmza süreci başladığı için zamandan tasarruf amacıyla 18 Temmuz tarihi belirlendi. Bazı kulüpler rekabetten faydalanmak için göz yumuyor. TFF krizi yönetemedi. Türkiye'de belki de en güvenilmez kurum TFF'dir” dedi.

“TFF İLE GALATASARAY ARASINDA GARİP BİR İLİŞKİ VAR”

Koç, şunları söyledi: “TFF ile Galatasaray arasında tuhaf bir ilişki var. Ona her zaman söylüyorum; “Sizin mücadeleniz bir kayıkçının mücadelesidir.” Dursun Özbek sayesinde 25 günü cebine attı, şimdi 60 gün diyor. TFF'nin 18 Temmuz'daki kararında Galatasaray'ın da etkisi olduğunu “özgüven tavandır” sözleriyle öne sürdü.

Koç, Mehmet Büyükekşi'nin aday olup olmama ihtimaline de işaret ederek, “Mehmet Büyükekşi kesinlikle aday olmayacağını söylemişti. Şimdi 'Mayıs'ta göreceğiz' diyor. Taktiğin ne olacağını biliyorsunuz.”

“Milli değerlerden söz edemeyiz”

Başkan Koç, şunları söyledi: “Sayın Başkan beni iyi dinleyin. Konu milli değerler olunca bizi sorgulayacak en son insanlardan birisiniz. Bylock her iki telefonunuzda da göründü. Mehmet Büyükekşi'ye “Milli değerlerden söz edemeyiz” diyerek sert tepki gösterdi.

TFF: Geçerli imza sayısı 94

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir