Fiyat düştü! Günün teklifi Philips Marathon Ultimate XB9145/07

Teknolojinin gelişmesi sayesinde devrim niteliğindeki temizlik ürünleri hayatımıza girmeye başladı. Bunlardan biri de yüksek emiş gücüne ve PowerCyclone 10 teknolojisine sahip Philips Marathon Ultimate XB9145/07 elektrikli süpürge! En çok satanlar arasında bir numara olan bu ürün bugüne özel 449 TL indirimle satışta! Bu içeriğimizde cihazın temel özelliklerine ve kullanıcı yorumlarına yer verdik. Detaylar burada!

1 numaralı en çok satanlar: Philips Marathon Ultimate XB9145/07


PowerCyclone 10 Teknolojisi: Gelişmiş PowerCyclone 10 teknolojimiz, güçlü bir dönme hareketiyle emiş gücünü en üst düzeye çıkarmak için tasarlanmıştır.

TriActive Ultra Kafa Teknolojisi: TriActive Ultra kulaklık; Tüm yüzeylerdeki tüm tozlar için her yönden çekiş sağlayarak en iyi temizleme performansını sunar.

NanoClean Teknolojisi: Yenilikçi NanoClean teknolojisi ve ergonomik sivri şekli sayesinde toz haznenin alt kısmında kalır ve boşaltma işlemi sırasında toz bulutu oluşumunu engeller.

Uzaktan kumandalı ergonomik tutma yeri: Ergonomik sap konfor ve verimlilik için tasarlanmıştır. Dar alanlara daha kolay ulaşmak ve manevra yapmak için kullanabilirsiniz. Uzaktan kumandada ise emiş gücü seviyesini azaltan veya tek tuşla kapatan kontrol seçenekleriyle temizliği daha hızlı bitirebilirsiniz.

Entegre fırça: Süpürge sapına entegre edilmiş yumuşak fırça sayesinde mobilya ve döşemeleri çizmeden temizleyebilirsiniz.

Detaylı temizlik seti: Dört farklı detaylı temizlik aracı sayesinde ulaşılması zor tüm yerlere ulaşabilir ve kolaylıkla temizleyebilirsiniz.

Kullanıcılar ne diyor?

  • “Ürün özenle paketlenip hızlı bir şekilde kargoya verildi, görseldekinin aynısı geldi. Ürünün markası ve kalitesi genel olarak biliniyor. Tavsiye ederim.”

  • “Sadece sapı biraz ağır ama emiş gücü güçlü, kaliteli bir elektrikli süpürge.”

  • “Kullanımı başarılı bir ürün. Çekme gücü çok iyi.”

  • “Kesinlikle tavsiye ederim. Paketleme, kargo, hızlı teslimat, ürün. Söylenecek başka bir şey yok, harikasınız.”

Ürünü keşfedin

Bu içerik 17 Haziran 2024 tarihinde yayınlanmıştır. Listelenen ürünlerin indirimli fiyatları ve fiyatları, içeriğin yayınlanmasından bu yana değişmiş olabilir.

Önerdiğimiz ürünleri beğeneceğinizi umuyoruz. Bu içerikten satın almaya karar vermeniz durumunda Mynet, bağlantılardan gelir/komisyon kazanabilir. Satın alma sonrasında satıcılardan kaynaklanan sorunlardan Mynet sorumlu değildir.

Sıkmak
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir