İstanbul'da ilk evini alacaklara özel proje oluşturuluyor

Büyük ilgi gören ve Emlak Konut GYO ile Türk Hava Yolları işbirliğinde, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı rehberliğinde hayata geçirilen “Yenişehir Evleri Arnavutköy Projesi”nin ilk iki etabı çiziliyor. Konut hamlesi kapsamında İstanbul'da evi olmayanlar ev sahibi oluyor.

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı öncülüğünde Emlak Konut GYO ve Türk Hava Yolları işbirliğiyle Arnavutköy'de, olamayanların İstanbul'da ev sahibi olması hedefiyle özel bir proje hayata geçiriliyor. . İstanbul Havalimanı'na 10 dakika uzaklıkta yer alan, ilk evini alacaklara özel olarak alçak ve yatay mimari anlayışıyla tasarlanan “Yenişehir Evleri Arnavutköy Projesi”nde bölgesel parklar, meydanlar, etkinlikler, spor, sosyal etkinlikler ve kültürel yaşam yer alıyor. Her yaştan insanın yararlanabileceği alanlar. Dini, eğitim ve sağlık tesisleri, yaya ve bisiklet yolları gibi tüm detaylar dikkate alındı.

“SIFIR ATIK ALTYAPISIYLA MODERN BİR YAŞAM ALANI OLARAK GELİŞTİRDİK”

İstanbul Arnavutköy'de hayata geçirilen Yenişehir Evleri projesine İstanbul'da ikamet eden ve ilk evini satın alan vatandaşların başvuru yaptığını kaydeden Emlak Konut Genel Müdürü Cengiz Erdem, şöyle konuştu: 2 bin 894 bağımsız bölümden oluşan Yenişehir Evleri Arnavutköy projemizin ilk iki etabını yatay mimari anlayışıyla proje sahibiyle buluşturuyoruz. Türk Hava Yolları işbirliğiyle, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan'ın öncülüğünde hayata geçirilen, güvenli tesislerin yanı sıra estetik ve yenilikçi dokunuşlarla Sıfır Atık altyapısına sahip modern bir yaşam alanı olarak ortaya çıkıyor.” dedi. .

200 bin liraya lüks Jeep! Belgesiz kaçak satış yapıyorlar… İşte sosyal medyada araba fiyatları

Elbiseler 4 Mayıs'ta çekilecek

Projeye 461 bin 361 başvurunun geldiğini belirten Cengiz Erdem, şöyle konuştu: “Vatandaşlarımızın yoğun ilgi gösterdiği projemiz için planlanan kura çekimini düzenlemenin mutluluğunu yaşıyoruz. Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanımız Mehmet Özhaseki bu projede özellikle gençlerin, engellilerin, şehit yakınlarının ve gazilerin kendilerine ait evlerinin olmasını istiyor; Toplam konut sayısına göre engelli vatandaşlarımıza yüzde 5, şehit yakınları ve gazi yakınlarına yüzde 5, gençlere ise yüzde 20 oranında kota verdik. Çekiliş 4 Mayıs Cumartesi günü saat 10.00'da Emlak Konut'un sosyal medya hesaplarından canlı olarak gerçekleştirilecek. “Emlak Konut olarak Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığımızın rehberliğinde uygun fiyatlı konut alanında yeni projeler geliştirmeye devam edeceğiz.” dedi.

“PEŞİN ALIMLARDA %25 İNDİRİM VERİLECEKTİR”

“Yenişehir Evleri Arnavutköy Projesi”nin ilk iki etabında 43 tipte 1+1, 1.851 adet 2+1 ve 1.000 adet 3+1 daire yer alıyor. Emlak Konut, Yenişehir Evleri Arnavutköy projesinde ulaşılabilir satış koşulları politikasını uygulamaya devam ediyor. Peşin alımlarda yüzde 25 indirim imkanı sağlanan proje kapsamında 24-36-48-60 ay vadeli seçenekler de sunuluyor. Detaylı bilgiye Emlakkonut.com.tr adresinden ve 444 36 55 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.


etiketler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir