Koç-Yıldırım yayınının ardından Acun Ilıcalı'nın sözleri gündem oldu! Yeni açıklama geldi: Amacım F.Bahçe'yi kışkırtmaktı

F.Bahçe tarihi bir konferansı geride bırakıyor. Ali Koç bir kez daha F.Bahçe'nin yeni başkanı seçildi. Heyecanlı seçim dönemi canlı yayınla sona erdi. Koç-Yıldırım yayınının ardından Acun Ilıcalı, sözleriyle gündem oldu.

“HİÇBİR ŞEY BİLMEDİĞİMİ SÖYLÜYORUM”

Ali Koç'un listesinde yer alan ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, katıldığı bir televizyon kanalında şunları söyledi: “Aziz Yıldırım zaten böyle bir tartışmaya giremez. Giremez, konuşamaz… Aziz Yıldırım ile tartışmaya girerse” Ali Koç ve canlı yayına çıkınca hiçbir şey bilmediğimi söyleyeceğim.” .” şu ifadeleri kullandı:

AA-20240608-34814427-34814416-FENERBAHCE_KULUBUNUN_OLAGAN_SECIMLI_GENEL_KURULU

Aziz Yıldırım ile Ali Koç'un ekranlardaki buluşmasının ardından Ilıcalı'nın sözleri sosyal medyada gündem oldu. Bu sözleri ilk kez Telegol programında dile getiren Ilıcalı, şunları söyledi:

AA-20240608-34814427-34814418-FENERBAHCE_KULUBUNUN_OLAGAN_SECIMLI_GENEL_KURULU

“AMACIM YOK ETMEKTİ”

Sosyal medyada da görmüş olabilirsiniz. Sayın Aziz Yıldırım, Cumhurbaşkanımızla canlı yayına gitseydi 'Ben hiçbir şey bilmiyorum' derdi. Her zamanki gibi her açıklamadan başka bir şey çıkarmaya çalışanlar “hiçbir şey bilmiyorum” ifadesini çıkarmaya çalıştılar. Aslında amacım Sayın Yıldırım'ı canlı yayına getirmekti. Birine yapamayacağınızı söylemek karşı tarafı kışkırtmaktır. Bunu söyleyerek kışkırtmak, teşvik etmek istedim. Hedefimize ulaştığımız için çok mutluyuz. İki başkanın buluşmasının çok iyi olduğunu düşünüyorum.

Gerçek zamanlı puanlama

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Mehmet Uçum Mynet'e konuştu!  Ali Koç'a böyle cevap verdiMehmet Uçum Mynet'e konuştu! Ali Koç'a böyle cevap verdi
Ali Koç'un tepkisi sansasyonel oldu.Ali Koç'un tepkisi sansasyonel oldu.
Jose Mourinho eski öğrencisini istiyorJose Mourinho eski öğrencisini istiyor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir