Melek Mosso'nun cesur sahne stili sosyal medyada tartışma yarattı!

Ünlü şarkıcı Melek Mosso, güçlü sesi ve şarkılarıyla adından söz ettiriyor. Mosso'nun cesur sahne stilleri hakkında çok şey söyleniyor.

Ünlü şarkıcı özel hayatıyla da ön plana çıkıyor. Mosso, iki yıldır birlikte yaşadığı basketbolcu, oyuncu ve model Serkan Sağdıç ile geçtiğimiz yıl evlendi.

Geçtiğimiz günlerde konserden aldığı pozları Instagram hesabından paylaşan Mosso, cesur tarzıyla sosyal medyayı salladı.

Şeffaf tülden oluşan siyah bir elbise tercih eden ünlü şarkıcı, fiziği ve güzelliğiyle magazin gündemine bomba gibi düştü.

Siyah tül ve dökümlü detaylardan oluşan yarı transparan elbise, sosyal medyada tartışma yarattı.

Birçok kişi ünlü şarkıcıyı kıyafetini “fazla iddialı” bulması nedeniyle eleştirdi. Sosyal medya kullanıcıları şarkıcının sahne stiliyle ilgili şu yorumları yaptı:

“Kaliteli seslendirme sanatçısı vücuduyla değil sesiyle öne çıkmalı”, “Sesini beğeniyorum ama üzerinde kıyafet göremiyorum”, “Kıyafetlerinin sanatının önüne geçmesine izin vermemelisin” , “Keşke onu giymeseydim.”

okuryazar68

“ELBİSE ÇOK DEĞERLİ”

Bazı sosyal medya kullanıcıları dökümlü elbiseyi beğenerek Melek Mosso'ya iltifat etti.

Hayranlar, “Elbise çok güzel”, “Elbise çok yaratıcı ve çok iddialı”, “Sen sanatsın”, “Burası dağılıyor”, “O burada, bizim bebeğimiz”, “Gidiyorum” gibi yorumlarda bulundu. deli”.

melek4

ekran penceresi
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Cannes'a damgasını vurdu!  Onun tarzı bir olay haline geldiCannes'a damgasını vurdu! Onun tarzı bir olay haline geldi
Ayakları günün düzeni!  Bunu görenler şaşkına döndüAyakları günün düzeni! Bunu görenler şaşkına döndü
Ev değil, araç değil, düğün ilanı... Nur Viral ne diyeceğini bilemedi.Ev değil, araç değil, düğün ilanı… Nur Viral ne diyeceğini bilemedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir