Merve Taşkın 'Erkekler sizden ne istiyor?' sorusunu yanıtladı – Son Dakika Hayat Haberleri

Sosyal medya fenomeni Merve Taşkın, duruşmada teşhircilik suçundan beraat etti ve kısa bir süreliğine ülkeyi terk ettikten sonra geri döndü. OnlyFans'tan elde edilen gelirler uzun süredir konuşuluyor.

OnlyFans fenomeni Merve Taşkın, Gökhan Çınar'ın Katarsis programına konuk oldu.

“ÇİĞNENDİĞİM SAKIZI ALMAK İSTİYORLAR”

Seks hayatıyla ilgili soruları yanıtlayan Taşkın, “Normal insanlar gibi sekse pek hevesli değilim. İçimden gelmiyor.”

Gökhan Çınar, “Halk ne istiyor?” diye sordu. Taşkın şu yanıtı verdi: “Bazıları çorap, iç çamaşırı, giydiğim ayakkabı, hatta çiğnediğim sakız gibi şeyleri satın almak istiyor. Bazıları normal bir randevu yaşamak istiyor, bazıları da başka bir erkekle yaşadığım cinselliği görmek istiyor.”

“AÇIKLANMAK İSTİYORLAR”

Çınar: “Yani kendinizi teşhirci olarak mı görüyorsunuz?” diye sordu. Taşkın şu yanıtı verdi: “Toplumumuz gerçekten bu kadar ahlaklı mı? Haberlerde görüyoruz… İnsanlar izlemek istiyor, ben de bunu zorla yapmıyorum. Ben teşhirciysem, teşhir edilmek istiyorlar.”

Taşkın, şöyle konuştu: “Bunu yapmadan önce cinsel hayatım yoktu, bakireydim. Hiçbir deneyimim olmadığı için 'ilk defa böyle bir deneyim mi yaşasam acaba?' diye kendime sordum. Şöyle düşündüm: Bunu yapan arkadaşlarımdan bazıları şöyle dedi: “Bekaretini satmalısın, daha yüksek fiyatlar ödeyebilirsin.” Satmaktan vazgeçtim ve benden daha duygusal hissettiğim biriyle böyle bir şey yaşadım ve İlk etapta ilgi alanımdı ama sonra tabii ki kendimi daha rahat hissettim ve bunu yaptım. “Yaşadığım bir şey olduğu için belli bir ücret karşılığında insanlarla tanıştım” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir