Nihal Candan cezaevinden çıktıktan sonra ilk kez konuştu! Seçil Erzan'a sürpriz

Kamuoyunun yakından tanıdığı Bahar ve Nihal Candan kardeşler, 16 Kasım 2023'te suç örgütü üyeliği ve kara para aklama suçlamalarının da aralarında bulunduğu suçlamalarla tutuklandı. Davası devam eden kardeşlerden Nihal Candan, yaşadığı psikolojik rahatsızlıklar nedeniyle 37 kilo verdikten ve anoreksi tanısı konularak önceki gün serbest bırakıldı.

Seçil ERZAN'A SÜRPRİZ

Cezaevinden çıkan Candan, Kanal D Haber'e konuştu. “Hata yaparız, doğrudur” diyen Candan, Seçil Erzan'la yurtlarını paylaştıklarını anlattı.

İşte Nihal Candan'ın açıklamasından öne çıkanlar:

“Tabii ki ilk başta zordu ama kardeşimle hep birbirimize destek olduk. 6 ay boyunca krallar gibi birlikte yattık diye şakalaştık. Psikolojik olarak da çoğu zaman destek aldık. doğrudur, eğer bir veya iki küçük çocuğa kötü örnek olduysam özür dilerim. Amacım hiçbir zaman sosyal medyadan para kazanmak olmadı.

Kitaplarımız vardı, bazen de televizyon dizilerimiz. Bir gün kantin vardı, alışveriş ihtiyaçlarımızı oradan giderdik. İnsanlar ailelerini daha çok özlüyor. Ailemden bir parça yanımdaydı, bu benim şansımdı.

Seçil Erzan'la aynı bölümdeydik. Önemli bir sorun yaşamadık. “Seçil haberleri izlemediği için biz haberleri izlemiyorduk.”

ekran penceresi
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Nihal, Candan'dan tutuklandıktan sonra boşandı!  Mehmet Faruk Çiçek hakkında bomba açıklamaNihal, Candan'dan tutuklandıktan sonra boşandı! Mehmet Faruk Çiçek hakkında bomba açıklama
Cennet Mahallesi'nden yıllar sonra itiraf! Cennet Mahallesi'nden yıllar sonra itiraf! “Biri manken, diğeri halk şarkıcısı” demek…
Ünlü şarkıcıya ne oldu?  korkutucu ifadeÜnlü şarkıcıya ne oldu? korkutucu ifade

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir