SON HABERLER | Ali Yerlikaya'dan sansasyonel paylaşım! “Cumhurbaşkanımıza karşı bir yapı varsa…” dedi ve çok net konuştu: Tuzakları yok edeceğiz.

Ayhan Bora Kaplan soruşturması ve ardından yaşananlar bir anda Türkiye'de gündem oldu. Ankara'da emniyet müdürü ve iki emniyet müdür yardımcısının gözaltına alınmasının büyük etkisi oldu. MHP lideri Devlet Bahçeli'den çok sert tepki gelirken; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde Adalet Bakanı Yılmaz Tunç ve MİT Başkanı İbrahim Kalın ile de sürpriz bir görüşme gerçekleştirdi. Ankara'daki etkinlik büyük merak uyandırırken; İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya'dan da dikkat çeken bir açıklama geldi.

Bakan Yerlikaya açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

BAKAN YERLİKAYA: “TUZUZLARI YIKACAĞIZ”

“Terör örgütleri ve bunların uzantıları, organize suç örgütleriyle birleşerek, sosyal medya destekli FETÖ taktiğiyle Cumhurbaşkanımıza, hükümetimize, siyasetçilerimize karşı 'oyun oynamaya' çalışan her kim olursa olsun, bunların hepsini yok edeceğiz.” oyunlar ve kurdukları tuzaklar.

“AÇILMANIZA İZİN VERMEYECEĞİZ”

Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde organize suç örgütlerine, kent eşkıyalarına, uluslararası kartele dönüşen zehir tacirlerine, uluslararası örgütlü göçmen tacirlerine, yabancı istihbarat servisleriyle bağlantılı yasa dışı yapılara ve suç merkezlerine tolerans göstermedik, göstermeyeceğiz de. , Bugün.

“FETÜS GİBİ GİZLİ TANIKLIK TAKTİKLERİYLE…”

Kim bu mücadelemizi engellemeye çalışıyorsa, kim FETÖ-VARI gizli tanıklık taktikleriyle kendi karanlık düzeninin hakim olmasını istiyorsa, onların sistemini yıkıyoruz ve yıkmaya da devam edeceğiz.

Herhangi bir kurum içerisinde Cumhurbaşkanımızı, hükümetimizi, siyasilerimizi hedef alan bir yapı varsa bunun temeline ineceğiz, o yapıları tespit edip adalete teslim edeceğiz.

Sivil Müfettişlerin konuyla ilgili raporu kısa sürede tamamlanacak. Atılan her adımı, telefon kayıtlarını tek tek inceliyorlar. Bu raporu tüm detaylarıyla kamuoyuyla paylaşacağız. Ve gereğini yapacağız.

Aziz milletimiz ayağa kalksın;
Tam da Bölücü Terör Örgütü (BTÖ) ve FETÖ ile mücadelede hainlerin inine girmişken; Bu suç merkezlerini saklandıkları her delikten bulup çıkaracağız.”

Mynet Youtube

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Komşular kokuya dayanamadı, evdeki görüntü şoke etti!Komşular kokuya dayanamadı, evdeki görüntü şoke etti!
ŞOK'a kamp malzemeleri geliyor!  Kamp masası, termos, sandalye...ŞOK'a kamp malzemeleri geliyor! Kamp masası, termos, sandalye…
Güneş gözlüğü olmadan dışarı çıkmayın!  Görmeyi kaybetmeye kadar gider.Güneş gözlüğü olmadan dışarı çıkmayın! Görmeyi kaybetmeye kadar gider.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir