Survivor'da beklenmedik eleme: İlk turda rakibine karşı maç bile kazanamadı! Geriye düşüp yolu yarıda bıraktı… – Son Dakika Hayat Haberleri

Survivor All Star'da 4 yarışmacı arasındaki kıyasıya rekabetin ardından bir isim adaya veda etti. Yarışmacı, takım arkadaşlarına gözyaşları içinde veda etti ve yolculuğunun kısa olduğunu söyleyerek yarışmadan ayrıldı.

Yayınlanma: 04.05.2024 – 00:31

Abo Ol

Google Haberleri

All Star'ın hayatta kalanı Eleme heyecanı geride kaldı. Ön eleme turuna 4 adayın çıktığı gecede adayı selamlayan isim açıklandı. Geçen hafta Aysu'nun Vedasının ardından bu hafta adayı bir isim selamladı.

ELENMEDEN KAÇMADI

Rakiplerden Poyraz, Hakan, Sercan ve Özgür bu haftaki düellolarda eleme adayı olarak yarıştı. Kırmızı takım yarışmacıları ilk turda Sercan ve Özgür Potaphan dışarı çıkmayı başardı. İkinci turda yarışan Hakan ve Poyraz adaya veda etti. Kuzeydoğu olmuş.

Poyraz ilk atış bölümünde Hakan'ın gerisine düşerek parkuru yarıda bıraktı. Takım arkadaşları Poyraz'ınki Ortadan kaldırılmasına hem çok şaşırdı hem de çok üzüldü. Sercan'a 5-0 yenilerek Hakan'la son 16'ya yükseldi Kuzeydoğu Bu turda 5-3'lük skorla kaybetti ve elendi.

Cumhuriyet Tatil otel rezervasyonu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir