Uraz Kaygılaroğlu, kız arkadaşının sergisi için verdiği pozlarla tepkilere neden oldu! Eski eşi Melis İşiten'den açıklama gecikmedi

Pis Yedili, Sefirin Kızı, Üç Kuruş ve Hide Me gibi birçok başarılı projede yer alan Uraz Kaygılaroğlu, geçtiğimiz ay kız arkadaşı fotoğrafçı Sayna Soleimanpour'un “Plastikte Hayat” sergisi için kamera karşısına geçti.

Sevgilisinin sergisindeki fotoğraflara yer veren ve “kadın cinayeti”ni tasvir ettiği için eleştirilen Kaygılaroğlu, tepkilerin ardından özür diledi.

“Ben buna sadece sanat diyemem…”

Uraz Kaygılaroğlu; “Sosyal medyada ve basında hakkımda çıkan haber ve tepkilere yanıt verme ihtiyacı hissettim. Amacım hayatımdaki özel bir kişinin sanat eserine destek olmaktı. Desteğim sonucunda ortaya çıkan görüntüler toplumumuzda rahatsızlık yarattı. Tüm bunları 'sanat' olarak değerlendiremem ve çok üzgün olduğumu belirtmek isterim. Amacım hiçbir şey değildi.” Hiçbir şekilde kötü duygular uyandırmak amaçlanmamıştır. Bu yüzden herkesten özür diliyorum” dedi.

travma 2

Habertürk'ten Eren Gürel'in haberine göre; Melis İşiten katıldığı ödül töreninde kameralara yakalandı. Basın mensuplarıyla buluşan İşiten'e, eski eşi Uraz Kaygılaroğlu'nun sosyal medyada tepki çeken fotoğrafları soruldu.

travma 3

ESKİ EŞİN OLAYINA İLİŞKİN YORUM

Melis işitiyor; “Çok hassas bir konu. Benim yorum yapmam doğru olmaz. Benim de bir şey söylemem doğru olmaz. Tıpkı Uraz'ın paylaştığı ve arkasında durduğum gibi.” Onun arkasında sergiye gitmedim, sosyal medyada gördüm” dedi.

uraz melis

ONLARIN BİR OĞLU VAR

Ancak Uraz Kaygılaroğlu ve Melis İşiten 2014 yılında evlenip 2019 yılında boşandılar. İlişkilerinden Ada adında bir kızları olan ikili, ayrılıktan sonra da arkadaşlıklarını sürdürüyor.

ekran penceresi
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Sertab Erener 21 yıl sonra Eurovision sahnesinde!  ‘Everyway That I Can’ şarkısıyla yine her şeyi mahvettiSertab Erener 21 yıl sonra Eurovision sahnesinde! ‘Everyway That I Can’ şarkısıyla yine her şeyi mahvetti
Bu görüntüler sosyal medyayı salladı!  Bizans askeri üniformasıyla... Bu görüntüler sosyal medyayı salladı! Bizans askeri üniformasıyla…
Hayatta kalanın adı Sema!  Sözleri çok konuşuldu: "Giyinince konuşuruz."Hayatta kalanın adı Sema! Onun sözlerinden çok şey yapıldı: “Giyinince konuşacağız.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir