Hasan Can Kaya, Pınar Sabancı'nın konuğu oldu! Sinan Oğan ve Özgür Demirtaş'a atıflar sosyal medyayı salladı! “Belli ki çok arsız…”

Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu Exxen'de sunduğu Speakers programıyla geniş bir hayran kitlesine ulaşan Hasan Can Kaya, son zamanların en çok konuşulan isimleri arasında yer alıyor.

Her açıklaması, her hareketi gündemde olan ünlü komedyen artık
“Yaşadığımı söylemek için ne yapmalıyım?” Pınar Sabancı'nın YouTube'da paylaştığı video. Programında yaptığı açıklamalarla adından söz ettirdi.

“SİNAN OĞAN'I ÖRNEK ALIYORUM”

Pınar Sabancı ile birlikte lüks bir mekanda karşılanan Hasan Can Kaya, bu anısını şöyle anlattı: 'Benim hayattaki konumum güçlünün yanında, mazlumun karşısındadır. Böyle bir konumum var. Bu konuda Sinan Oğan'ı örnek alıyorum.' dedi.

hasan can 4

Hasan Can'ın bu referans sözleri izleyenleri kahkahalara boğdu. Hasan Can şöyle devam etti: “Birlikte yanalım mı?” O devam etti.

hasan can 3

Ardından Özgür Demirtaş'la anısını paylaşan ünlü ekonomist Prof. Dr. Hasan Can Kaya; ''Özgür Demirtaş'ı gördüm, Özgür Demirtaş'ın ülke sorunlarıyla pek ilgilenmediğini düşünüyorum. “Neden diye sorarsanız adam çok genç görünüyor, çok arsız olduğu belli” dedi.

hasan can 2

“BU ADAM TÜRKİYE EKONOMİSİNİ DÖNÜŞTÜRÜYOR…”

Kahkaha ve alkış fırtınası sürerken Hasan Can, sözlerine şu şekilde devam etti: “Cildi çocuk cildi gibi olan Özgür Demirtaş bir buçuk saat boyunca nasıl sağlıklı yaşadığını anlattı. Kimin yönettiğini sordum. evde ekonomi. “Karım” dedi. Bu adam Türkiye ekonomisini yönetmek istiyor. “Anlaşılan eşine de soracaksın.”

hasan can 5

Ünlü komedyen, kendisini görmeye gelenler arasında yer alan Özgür Demirtaş'a da sevgilerini iletmeyi unutmadı. Programdan bu anlar kısa sürede sosyal medyada gündem oldu.

ekran penceresi
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Sorduğu soru ünlü fenomeni terletti! Sorduğu soru ünlü fenomeni terletti! “Kim patlatırsa bedelini öder”
Kasetteki şantaj suçlaması günün gündemiydi!  Arda Turan ve Necati Ateş'i hedef aldıKasetteki şantaj suçlaması günün gündemiydi! Arda Turan ve Necati Ateş'i hedef aldı
Cinayetten yargılanan kuzen için karar çıktıCinayetten yargılanan kuzen için karar çıktı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir