İrem Derici, Dilber'in ardından pavyona gelen artışı eleştirdi! “Artık hepsi kulübün taraftarı…”

Yılmaz Erdoğan'ın senaryosunu yazdığı ve başrolünde yer aldığı “İnci Taneleri” dizisi her bölümüyle büyük ses getiriyor. Yılmaz Erdoğan'a Selma Ergeç, Hazar Ergüçlü ve Kubilay Aka gibi başarılı oyuncuların eşlik ettiği dizi tüm izlenme rekorlarını kırıyor ve sosyal medyada sıklıkla günün konusu oluyor.

YILMAZ ERDOĞAN'I ARADI

Ünlü şarkıcı İrem Derici, Yasemin Şefik'in “Sahte Sonlar” adlı YouTube programına konuk oldu. Derici, İnci Taneleri dizisinin yazarı Yılmaz Erdoğan'a yöneldi.

Derici, “Yılmaz Erdoğan'ı arıyorum, pavyon şarkıcısını çalmak istiyorum” dedi. “Ben de böyle bir senaryo hayal etmiştim, Dilber'den önce orada sahne alırdım. Zaman zaman gidip dükkânı basardım” dedi.

İREM

'ZAMAN GELDİ…'

Daha önce 'İnci Taneleri'ne konuk olmak istediğini söyleyen İrem Derici, şunları söyledi: “İki yıl önce bir gece kulübünde 'Alev Alev' şarkısına klip çektiğim için eleştirildim. Artık herkes oyuncu olmak zorunda. Gece kulübünde misafirim, zam aldım, bu yüzden mutlu değilim.

güzellik

Ankara ve İzmir’e gittiğimde köşke gidiyorum. Pavyonlardaki eğlenceyi çok seviyorum… Yılmaz Erdoğan'a çok teşekkür ediyorum. Hazar Ergüçlü'nün dansı muhteşem. O tuhaf bir kadın. Ne kadar sakin olduğuna bakmayın, o da deli. İlk bölümü yemek yerken izledim. Konuk oyuncu olarak yer almak istiyorum” dedi.

Yerel seçimler 2024

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Konserleri iptal edildi... Melek Mosso'dan seçim sonrası muhteşem paylaşım! Konserleri iptal edildi… Melek Mosso'dan seçim sonrası muhteşem paylaşım!
Fatih Terim'in kızı boşandı!  Orada nefes aldıFatih Terim'in kızı boşandı! Orada nefes aldı
Pınar Saka'dan Sema'ya bomba sözler!  Bu görüntülerin yayınlanmadığı ortaya çıktı.Pınar Saka'dan Sema'ya bomba sözler! Bu görüntülerin yayınlanmadığı ortaya çıktı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir