Garry Rodrigues'ten Emre Belözoğlu hakkında şok açıklama: “Sahip olduğu gücü zorbalık yapmak için kullanıyor” – Son Dakika Spor Haberleri

Ankaragücü'nde forma giyen Garry Rodrigues, Trabzonspor maçında kadroya alınmaması üzerine teknik direktör Emre Belözoğlu hakkında tartışmalı bir paylaşım yaptı.

Rodrigues, Emre Belözoğlu'nun elindeki gücü zorbalıkla kullandığını belirterek şu ifadeleri kullandı;

“İNSANIN EGOSU!”

“Her hafta çok çalışmama rağmen sürekli insanın egosu uğruna oynatılmadım. Son ana kadar elimden geldiğince çalıştım ama yine de emeğimin karşılığını alamadım. Bu güne kadar artık sessiz kalmayacağım.”

Ligde kalma mücadelesi verdiğimiz bu son derece kritik maçta, sakat oyuncuların da yer aldığı kadrodan ihraç edilmek benim için bardağı taşıran son damla oldu.

“Geçmişin tutumu!”

Oyuncu listesini görünce takım arkadaşlarım da oldukça şaşırdılar. Ben bu maç için kanımın son damlasına kadar mücadele etmeye hazırken; Takımıma destek olmak zorunda olduğum bu önemli günde maçı evden izlemek zorunda olmak benim için çok acı.

Geçmişten gelen, şu anki durumla ya da bulunduğum kulüple hiçbir ilgisi olmayan bu önemsiz tavır beni çok yıpratıyor. Profesyonel olmayan bir davranışta bulunmamış olmama rağmen sebepsiz yere bu haksızlığı defalarca yaşadım.

“Onun BENİMLE BİR SORUNU VAR!”

Bugüne kadar uzun süredir benimle kişisel sorunu olan ve gücünü bana kötü davranmak için kullanan biriyle çalışıyordum. Onunla birçok kez iletişim kurmaya çalıştım ama hiçbir şey yardımcı olmadı. Kırgınlığını anlayamıyorum.

“BENİ BİTİRMEYE ÇALIŞIYOR!”

Bu şehirde ailemle çok mutlu olsam da beni yok etmeye çalışan bir insanla kavga etmek beni çok üzüyor.

Kulübümden, takımımdan, taraftarlarımdan uzak durmak; İnsanın egosu yüzünden buna mecbur kalması çok zordur. Bu takım bu şampiyonada kalmalı, takım arkadaşlarımı sonuna kadar destekliyorum. “Senin yanında olamadığım için çok üzgünüm.”

Ben yaşadıklarımı sizlerle paylaştım, artık sıra sizde…”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir